W SŁUŻBIE SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ

1% DLA MAKOSZKI – dołącz do nas

Anna Makosz, dla nas koleżanek i kolegów po prostu Makoszanka. W Straży Miejskiej Wrocławia zatrudniona od września 1996 roku, obchodziłaby jubileusz 25 – lecia, gdyby nie moment, jeden tragiczny wypadek… 8 października 2012 roku życie pełne pasji naszej koleżanki, instruktorki, wielokrotnej mistrzyni w Agility, legło w gruzach. Ania w trakcie pełnienia obowiązków służbowych jako jeździec uległa tragicznemu wypadkowi. Teraz walczy od wielu lat o sprawność i aktywne życie. Nasza koleżanka potrzebuje kosztownej rehabilitacji, zakupu sprzętu bez którego nie może funkcjonować – realnej pomocy. Dlatego aktywnie zabiegamy o wsparcie, o gest, który nic Was nie kosztuje, a dla Ani jest niezbędny.

Przekazując 1% swojego podatku dochodowego „Dla Makoszki” (KRS: 0000270809, MAKOSZ 2214) wspierasz bezpośrednio rehabilitację powypadkową Ani Makosz.
1% nie jest darowizną ani ulgą — jest to raczej przejaw naszej dobrej woli. Dzięki temu możemy samodzielnie zadecydować, gdzie trafią publiczne pieniądze z 1% podatku dochodowego.
Przekaż Ani 1 % swojego podatku i PODAJ DALEJ!!!!
Niech ta informacja niesie się w świat, aby jak najwięcej osób miało okazję pomóc Ani w bardzo kosztownej rehabilitacji.

Jak to zrobić?
PRZEKAZANIE 1% : KONIECZNIE Z DOPISKIEM:
Makosz, 2214
(bez tego wpłata nie trafi do Ani!!)
W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP):
• Wpisać numer KRS: 0000270809
• Obliczyć kwotę 1%
W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!)
• Wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację – Makosz, 2214.

DZIĘKUJEMY!!!

BD