W SŁUŻBIE SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ

UWAGA KIEROWCY: WROCŁAWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI – zmiany w organizacji ruchu (czytaj dalej)

11 listopada 2019 r.  o godzinie 17.00 spod  Ratusza wystartuje Wrocławski Bieg Niepodległości – biegacze pobiegną m.in. ul. Grodzką, św. Jadwigi, Sienkiewicza, kard. Wyszyńskiego, św. Katarzyny, Podwalem, Dworcową, Marszałka Piłsudskiego i Ruską. Meta biegu będzie znajdować się na Rynku. Na pokonanie całej, 10-kilometrowej trasy, biegacze mają ok. 2 godzin.

Straż Miejska Wrocławia z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom biegu zwraca się z prośbą do kierowców o szczególną ostrożność w tym dniu, a także rygorystyczne przestrzeganie obowiązującego na trasie biegu oznakowania drogowego.

Proszę zwrócić uwagę, że zostały umieszczone dodatkowe znaki drogowe – parkowanie w tych miejscach zagrożone jest mandatem a także odholowaniem pojazdu.

WYKAZ ULIC NA KTÓRYCH UMIESZCZONO ZNAKI   B – 36 z  T-24 (zakaz zatrzymywania się z informacją że pojazd zostanie usunięty na lawecie)

Więcej informacji na stronie organizatora biegu: https://www.wroclawmaraton.pl/i-wroc%C5%82awski-bieg-niepodleg%C5%82o%C5%9Bci/zakazy-zatrzymywania-si%C4%99.html

wf