Dzień Kobiet z „Bezpieczną Kobietą w Mieście”

W dniu 05 marca 2016 r. w godzinach 15:00 – 17:00 przy ulicy Bardzkiej, a Kamienna odbędą się zajęcia dla Pań w ramach programu „Bezpieczna Kobieta w Mieście”. Funkcjonariusze prowadzący ten program włączyli się w szereg spotkań dla kobiet organizowanych przez „Pol – Motors” dla Kobiet z okazji ich święta.

Przypominamy, że program „Bezpieczna Kobieta w Mieście” to zajęcia które mają na celu zdobycie przez uczestniczki szkolenia umiejętności mających wzmocnić poczucie bezpieczeństwa osobistego, poszerzenie wiedzy kobiet o zjawiskach patologicznych i przestępczych, nabycie umiejętności z zakresu samoobrony. Zajęcia z samoobrony obejmują stosowanie skutecznych technik w bliskim kontakcie z przeciwnikiem, w tym aktywowanie wrażliwych punktów na ciele człowieka i ugruntowania właściwego zachowania się i prawidłowego działania w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia.

W czasie kursu Panie również mogą zdobyć wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy (reanimacja, pomoc w razie ataku epilepsji, człowiek z cukrzycą, pomoc w razie wypadku komunikacyjnego, złamania, krwotoki).

W planach obchodów Dnia Kobiet z „Pol – Motors” m.in.

- zajęcia z samoobrony i pierwszej pomocy „Bezpieczna Kobieta w Mieście – Straż Miejska Wrocławia;

- profilaktyka raka u kobiet z nauką samobadania piersi – spotkanie z lekarzem;

- strefa piękności – makijaże, manicure, zabiegi, konsultacje, masaże, fitness, brafitting;

- strefa zdrowia – porady dietetyczne, fizjoterapeuty.

Serdecznie zapraszamy!!!

http://www.pol-motors.pl/dzien-kobiet-2016/

BD

 

 

 Infolinia U.M
 Informator
 Rozkład jazdy
 Mapy