Podziękowania dla wrocławskich strażników

Dziękujemy za wyrazy uznania, które otrzymaliśmy od Dyrektora i Grona Pedagogicznego Przedszkola nr 1 "Planeta Uśmiechu", Dyrektora Zespołu Szkół Prywatnych SIGMA oraz Dyrektora  Liceum Ogólnokształcącego nr VIII im. Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu za naszą pracę oraz zaangażowanie.

"(...) za wsparcie w realizacji 5 Biegu Przedszkolaka. W imieniu naszej placówki i jej wychowanków pragniemy wyrazić głęboką wdzięczność za ofiarowaną pomoc i życzliwość.".

"(...) funkcjonariuszowi Straży Miejskiej we Wrocławiu, za zorganizowanie i przeprowadzenie w dniu 2 czerwca 2017 r. dla najmłodszych uczniów Prywatnej Szkoły Podstawowej SIGMA zajęć edukacyjnych pn. <<Szlakiem Wrocławskich Krasnali>>. Dla naszych najmłodszych podopiecznych był to wspaniały, dwugodzinny spacer, który zostanie długo w ich pamięci. Dziękujemy i życzymy wielu sukcesów w dalszej pracy zawodowej.".

"(...) za przeprowadzenie w roku szkolnym 2016/2017 spotkań dla uczniów klas pierwszych na temat <<Odpowiedzialności karno-prawnej nieletnich>>. Bardzo cenimy sobie współpracę z Panem, gdyż zajęcia o tej tematyce służą ochronie młodzieży przed konfliktami z prawem i niedostosowaniem społecznym, tym samym wspierają pracę wychowawczą szkoły. Wyrażając uznanie mamy nadzieję na kontynuowanie współpracy również w kolejnych latach.".

skanowanie0007

skanowanie0008

skanowanie0009

S

 

 

 Infolinia U.M
 Informator
 Rozkład jazdy
 Mapy