VI WROCŁAWSKI KOROWÓD NADZIEI - DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM

Fundacja ,, Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” oraz Strażą Miejską Wrocławia zorganizowały VI Wrocławski Korowód Nadziei.

Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” pomaga małym pacjentom wrocławskiej kliniki onkologii dziecięcej – Przylądek Nadziei. Obecnie klinika stanowi największy w Polsce dziecięcy ośrodek przeszczepowy. Lekarze oraz pielęgniarki każdego roku walczą w niej o życie tysięcy dzieci przybywających na leczenie do Wrocławia z całego kraju.

https://naratunek.org/1-2/

https://naratunek.org/nasze-dzieci/

Barwny pochód wyruszył z ulicy Sanockiej i przeszedł ulicami naszego miasta aż do Rynku. Ulicami: Zaolziańską, Powstańców Śląskich, Świdnicką, Widok i Szewską przeszły patrole konne Straży Miejskiej Wrocławia i Łodzi. Wojskowa orkiestra reprezentacyjna, formacja Zgraja, Cheerleaders Wrocław, tancerki Al-Mara, mażoretki z Trzebnicy i z Branic, zespoły folklorystyczne, tancerki brzucha, szczudlarze, akrobaci, oraz uczniowie wrocławskich i podwrocławskich szkół.

Jesteśmy dumni, że w naszym mieście jest tylu ludzi dobrej woli, a my strażnicy mogliśmy razem z nimi, choć trochę, pomóc.

Zapraszamy Wszystkich w przyszłym roku....KOROWÓD NADZIEI PLAKAT

 

 

 

 Infolinia U.M
 Informator
 Rozkład jazdy
 Mapy